20 vnt. spaudžių -10% Visas vaizdas

20 vnt. spaudžių -10%

Jūsų patogumui ir greitam apsipirkimui supakuota po 20 vnt. vienos spalvos spaudžių. Norimą spalvą pasirinkite iš spalvų kvadratėlių dešinėje, arba iš krentančio meniu po jais. Kokybiškos plastikinės spaudės, atlaiko 95 laipsnių skalbimo temperatūrą bei džiovinimą karščiausiu režimu. Sertifikuotos Oeko-Tex sertifikatu.

Smulkiau

3,60 Lt. | 1,04 €

Išparduodama Išparduodama!

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

Puikiausiai pakeičia sagas, o svarbiausia nereikia gaišti laiko jas siuvant ! :)

Tinka: medžiaginėms sauskelnėms, rūbams (vietoj ištrūkusios džinsų sagos, petukuose sagstomiems rūbams,  ir pan.), patalynei, medžiaginiams batukams, nestoros odos basutėms/batukams, bei apskritai buityje (įspausti į virtuvinį rankšluostį ir taip prisegti prie laikiklio, kad užsispyrę ropojantys mažyliai jų nenutemptų, plaukų segtukams, ir t.t.).

Viena pilna spaudė (komplektas) susideda iš:

~ 2 kepurėlių,

~ vieno lizdo,

~ vieno kištuko.

 

Lizdeliu pavadinome dalį, kuri yra platesnė, tarsi dubenėlis, į kurį įsikiša kištukas, kuris yra siauresnis už "dubenėlį". Kitais žodžiais, užsegimo principas panašus į "elektros lizdas - šakutė".

Lizdeliai dar vadinami 'mergaitėmis', kištukai - 'berniukais'.

 

Kiekio langelyje įrašius 1 vnt. ir paspaudus "Įdėti į krepšelį" įsigysite 20 komplektų vienos, jūsų nurodytos, spalvos spaudžių. Kaina nurodyta už 20 komplektų vienos spalvos spaudžių.

Kilmės šalis: Kinija.

 

Spaudžių privalumas prieš lipukus sauskelnėse:

- priekyje tarp spaudžių lieka tarpai, kurie leidžia sauskelnės priekiui temptis - prisitaiko prie vaiko judesių. Užkiškite pirštus už sauskelnių krašto ties pilvu, kai vaikas sėdi - jeigu užsegimui naudojama kontaktinė juosta, greičiausiai kraštas bus smarkiai įsirėžęs į pilvuką, o tai yra žalinga vidaus organams. Geriausia kombinacija sauskelnėms: trikotažinis audinys + papildoma guma priekyje + spaudės.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą