Prekių pristatymas. Galimi šie prekių pristatymo būdai:

P.S. jei po užsakymo pateikimo norite pakeisti pristatymo būdą, kai jis dar neišsiųstas, nieko nėra paprasčiau - tiesiog parašykite mums el.paštu, ir mes pakeisime užsakymą. Pakoreguotą ir perskaičiuotą užsakymą atsiųsime Jums.

Prekės išsiunčiamos per 1-5 d.d. (dažnai per 1-2d.d.) po apmokėjimo gavimo.


1. Atsiimti patiems - galimas Kaune. Atsiėmimas Žaliakalnio rajone. Užsakymo žinutėje parašykite pageidaujamą atsiėmimo datą ir laiką, gavę užsakymą susisieksime su jumis ir galutinai sutarsime laiką. Galima tartis dėl abiems pusėms patogios vietos prekės atsiėmimui.

Jei gyvenate kitame mieste, o pro Kauną važiuoja jūsų draugai ar giminės - suderinus abiems pusėms priimtiną susitikimo vietą ir laiką, siuntą perduodame.


2. Lietuvos Paštu. Siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu. Siuntos registracijos numerį atsiunčia el.parduotuvės sistema.

3. Pasiuntinių paštas - siunta atkeliauja tiesiai į namus. Kaina vienoda iki 30 kg. (į Neringą: +60lt.)

4. LPExpress savitarnos terminalai. El.laiškas su prašymu nurodyti jums patogų terminalą ateis po užsakymo pateikimo per 1-3val. Ar yra jums patogus šios siuntų tarnybos terminalas patogiausia išsiaiškinti prieš pateikiant užsakymą, šioje nuorodoje.

Privalumai:
- galite atsiimti siuntą eidami apsipirkti, terminalai stovi prie didžiųjų PC. Išsiimsite siuntą iš dėžutės, panašios į saugojimo kamerą,
- vienoda kaina 6,49 Lt iki 30 kg (išmatavimai iki 61x44x74)

- nereikia stovėti eilėje pašte,
- sutaupote pinigų parkavimui,
- siunta atkeliaus per 24 val nuo išsiuntimo (apmokėjus užsakymą iki tam tikros valandos).

- atsiimti siuntą galite ir po darbo valandų, nes dauguma terminalų stovi lauke.

P.S. Siuntą reikėtų atsiimti per 72 valandas nuo žinutės apie pristatymą gavimo, tolimesnis jos saugojimas gali būti mokamas.

- LPExpress terminalai jau yra visuose miestuose ir beveik visuose didesniuose miesteliuose:
Alytus, Anykščiai, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaunas, Kėdainiai, Kelmė, Klaipėda, Kretinga, Lazdijai, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Pakruojis, Palanga, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Šakiai, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Tauragė, Telšiai, Ukmergė, Utena, Varėna, Vilkaviškis, Vilnius, Visaginas, Zarasai.
Naujausią miestų sąrašą rasite paslaugos teikėjo puslapyje: LPExpress.lt.


5. LoginPost savitarnos terminalai. El.laiškas su prašymu nurodyti jums patogų terminalą ateis po užsakymo pateikimo per 1-3val. Ar yra jums patogus šios siuntų tarnybos terminalas patogiausia išsiaiškinti prieš pateikiant užsakymą, šioje nuorodoje.

Privalumai:

- dar mažesnė kaina - 4 Lt iki 30 kg, dydis iki 60x54x30cm.

- terminalai stovi prie didžiųjų PC,

LoginPost terminalai 2013.04 mėn., duomenimis yra šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, naujas miestas - Telšiai !

 

6. Nemokamas pristatymas į Šiaulius - laikinai negalimas.

Rinkitės, jei jūsų užsakymas neskubus. Transportas važiuoja nereguliariai, 2-4 kartus į mėnesį.
Prašome atidžiai perskaityti šį pasiūlymą:

pristatymas vykdomas tik vieną kartą savaitėje, trečiadieniais. Todėl jei jūsų užsakymas skubus, o pateikiate jį, pvz. ketvirtadienį, nesirinkite šio pristatymo būdo.
sudarydami užsakymą galite rinktis apmokėjimą banko pavedimu arba grynaisiais,
sudarydami užsakymą rinkitės "Atsiimsime patys Šiauliuose" pristatymo būdą,
užsakymas turi būti pateiktas iki pirmadienio 16 val.
po užsakymo pateikimo laukite mūsų patvirtinimo dėl vietos ir laiko suderinimo el.paštu (atsakome per 1-12 val.),
ne nuo mūsų priklausančios techninės galimybės vykdyti šį pasiūlymą gali bet kada pasikeisti, todėl pasiliekame teisę bet kuriuo momentu jį atšaukti be išankstinio įspėjimo.

Pakartotinis pakuotės panaudojimas


Greičiausiai kaip ir Jūs, esame praktikuojantys 'ekologistai' :) ir stengiamės pakartotinai panaudoti turimas pakuotes (nuo buit.technikos ir pan.). Tikimės, kad mūsų klientai gautą pakuotę pagal galimybes panaudos dar kartą, arba išmes į tai atliekos rūšiai skirtą konteinerį :) Ačiū!