50 kompl. spaudžių -25% Visas vaizdas

50 kompl. spaudžių -25%

Jūsų patogumui ir greitam apsipirkimui supakuota po 50 kompl. vienos spalvos spaudžių. Spalvą pasirinkite iš spalvų kvadratėlių (kad pamatytumėte pavadinimą - užveskite pelę). atlaiko 95 o C skalbimą bei karščiausią džiovinimą. Sertifikuotos Oeko-Tex. Kai kurioms spalvoms -50%. Pilnas aprašymas apačioje ;-)

Smulkiau

7,49 Lt. | 2,17 €

Išparduodama Išparduodama!

-25%

9,99 Lt. | 2,89 €

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

Puikiausiai pakeičia sagas, o maloniausia, kad nereikia gaišti laiko jas siuvant ! :)

Tinka: medžiaginėms sauskelnėms, rūbams (vietoj ištrūkusios džinsų sagos, petukuose sagstomiems rūbams,  ir pan.), patalynei, medžiaginiams batukams, nestoros odos basutėms/batukams, bei apskritai buityje (įspausti į virtuvinį rankšluostį ir taip prisegti prie laikiklio, kad užsispyrę ropojantys mažyliai jų nenutemptų, plaukų segtukams, ir t.t.).

Viena pilna spaudė (komplektas) susideda iš:

* 2 vienodų kepurėlių,
* vieno lizdo,
* vieno kištuko.

Lizdeliu pavadinome dalį, kuri yra platesnė, tarsi dubenėlis, į kurį įsikiša kištukas, kuris yra siauresnis. T.y., užsegimo principas panašus į "elektros lizdas - šakutė". Lizdeliai dar vadinami 'mergaitėmis', kištukai - 'berniukais'.

Kiekio langelyje įrašius 1 vnt. ir paspaudus "Įdėti į krepšelį" įsigysite 50 komplektų vienos jūsų nurodytos spalvos spaudžių. Kaina nurodyta už 50 komplektų vienos spalvos spaudžių.

Spalvų paletė (ne visas turime prekyboje): palete

 

Kilmės šalis: Kinija.

Spaudžių privalumas prieš lipukus sauskelnėse:

- priekyje tarp spaudžių lieka tarpai, kurie leidžia sauskelnės priekiui temptis - prisitaiko prie vaiko judesių. Užkiškite pirštus už sauskelnių krašto ties pilvu, kai vaikas sėdi - jeigu užsegimui naudojama kontaktinė juosta, greičiausiai kraštas bus smarkiai įsirėžęs į pilvuką, o tai yra žalinga vidaus organams. Geriausia kombinacija sauskelnėms: trikotažinis audinys + papildoma guma priekyje + spaudės.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą