Minky PUL - Šviežia žalia Visas vaizdas

Minky PUL - Šviežia žalia

Minky PUL - tai pūkuotas poliesterio trikotažas, laminuotas neperšlampančia specialia membrana. Pūkas yra tam, kad būtų švelniau odai. Jis išgautas toks plonytis, kad nepridėtų nereikalingo storio, tad jo yra tik tiek, kiek reikia, kad būtų švelnu. Membrana turi mikroporas ir yra užlydyta taškais, o ne ištisai, todėl pro jas cirkuliuoja drėgmės garai ir oras. Pilnas aprašymas PUSLAPIO APAČIOJE.

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
Atraiža Nr.1

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

19,00 Lt. | 5,50 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

~ ~~ ~  P I L N A S   A P R A Š Y M A S ~ ~ ~ ~

      Minky PUL yra vienas iš puikiausių technologijų ir sveikatos apsaugos bendradarbiavimo rezultatų: jis ir nepraleidžia drėgmės, yra daug-daug-daug-kartinio naudojimo, atsparus dėvėjimuisi ir aukštai skalbimo/džiovinimo temperatūrai, leidžiantis odai kvėpuoti, paprastas naudoti, ir, nemažiau svarbu, malonus tiek kūdikiui, tiek mamai. Išsitempia jis taip pat smarkiai, kaip ir paprastas PUL.

 Daugiau apie PUL audinį čia.

Atraiža Nr.1:   47 cm x 150 cm su keliom skylutėm.

 Audinys tinka sudurti, jei trūksta pločio ar ilgio (drėgmė per siūlę neprateka).
Plotis 150 cm. Kaina nurodyta už 1m ir 0,5 m.
Sudėtis - 100% poliesteris.
Kilmės šalis Kinija.
 

 

PUL: neperšlampantis ir kvėpuojantis ?

 

 

 PUL yra poliesterio audinys su prilydyta plona membrana - taip gaunamas labai plonas ir labai elastingas audinys, sulaikantis drėgmę, bet praleidžiantis orą ir garus.

  Kaip ši medžiaga sugeba suderinti savyje dvi priešingas savybes: neperšlampamumą ir garų/oro pralaidumą? Visa paslaptis tame, jog plėvelė yra prilydyta ne ištisiniu plotu, o tik kontaktiniais taškais. Plėvelė turi mikroporas, pro kurias ir išeina drėgmė smulkiais lašeliais - garais. Jei plėvelė būtų prilydyta visu plotu, prilydant mikroporos, žinoma, užsilydytų. Tačiau prilydant mažais, pasikartojančiais ploteliais, tarp jų esančios mikroporos lieka sveikos. Iš čia kyla ir didesnė palyginti su vienkartinėmis sauskelnėmis kaina - vienkartines sauskelnes reikia pagaminti kuo pigiau, tuo tarpu daugkartinėms sauskelnėms skirti audiniai turi tarnauti kuo ilgiau.

 Patikrinti oro pralaidumą galima iš PUL suformavus "balioną", stipriai jį užrišus ir po to spaudžiant/bliuškinant. Matysime, kaip "balionas" palaipsniui subliūkšta - mikroporos išleido orą.

PUL

 

 

 

Taip pat, medžiaginių sauskelnių atveju, garavimui padeda tai, jog PUL nėra prie pat odos, jį skiria apie 5mm sugeriančiosios medžiagos arba "sausojo" sluoksnio. Per visą šį kontūrą, einantį aplink juosmenį ir abi kojytes, drėgmė turi kelią į išorę, ir pro čia puikiai garuoja. Lyginant su vienkartinėmis sauskelnėmis, skirtumas labai akivaizdus, nes šiose neperšlampanti plėvelė ties liemeniu ir kojytėmis yra beveik betarpiškai prie odos, tad garavimui kelio nėra.

  PUL audinys buvo sugalvotas ligoninių poreikiams - kad medžiaga nepraleistų drėgmės, tačiau praleistų garus, ir ją galima būtų skalbti bei sterilizuoti aukštoje temperatūroje autoklave. Iš tiesų, skalbiant PUL 95 laipsnių temperatūroje, nenukenčia nei mikroporos, nei plėvelė, tad drėgmės sulaikymas ir garų pralaidumas nepasikeičia.

Pasiteisinus šiai naujai medžiagai, ji tapo populiari ir daugelyje kitų sričių, viena iš jų vystyklystė: medžiaginės daugkartinės sauskelnės, pervystymo paklotėliai, neperšlampančios paklodės.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą