Bambuko veliūras Avietinis/rožinis / -30% su broku Visas vaizdas

Bambuko veliūras Avietinis/rožinis / -30% su broku

Nuostabus, švelnus, lepinantis audinys suaugusiems ir mažyliams. Šis audinys greičiausiai džiūva ir lėčiausiai dėvisi iš visų bambuko audinių. Brokas: nenukirptos kilpelės, iš kurių gaunasi įdomūs šuorai, raštai. Kūrybiškai panaudojus galima išgauti įdomų gaminį

Smulkiau

1 m.

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

28,00 Lt. | 8,11 €

Sumažinta kaina!

-30%

40,00 Lt. | 11,58 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:


Brokas: nenukirptos kilpelės, iš kurių gaunasi įdomūs šuorai, raštai. Kūrybiškai panaudojus galima išgauti įdomų gaminį

Didesnė nuotrauka:

Bambuko veliūras (svoris 260 g/m2, plotis 150 cm), avietinės spalvos.
Sudėtis: 70% bambukas, 28% ekologiška medvilnė, 2% poliesteris.
Bambuko pluoštas sertifikuotas Eko-tex, medvilnė - sertifikuota ekologiška.

Vienoje pusėje švelnus tankus plaukelis, kitoje - gerųjų akių raštas. Abi pusės švelnios ir gali būti naudojamos tiek išorei, tiek vidinei pusei.

Tinka siūti tiek pačią sauskelnę, tiek įklotėlius. Galima naudoti tik pirmąjam įklotėlio sluoksniui (besiliečiančiam su oda), nes yra ypač švelnus ir turi didelį sugėrimo greitį, kitiems sluoksniams galima naudoti, pvz. bambuko multiną.

Net ir po daugelio skalbimo nesukietėja ir nesušiurkštėja.

Tinka tiek vaikų, tiek suaugusiųjų rūbams siūti - bambuko pluoštas leidžia odai kvėpuoti, padeda termoreguliacijai (vasarą vėsina, žiemą šildo). Taip pat yra antibakteriškas - nėra bakterijoms palankios terpės, 98% bakterijų, patekusių ant bambuko pluošto, žūva per 24 valandas.

Sulaiko UV spindulius - vasarą rūbeliai ilgomis rankovėmis tarnaus kaip kremas nuo saulės.

Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite, kad audinys "susėstų" ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Bambuko veliūras nesiardo, prieš skalbiant nereikia apsiūti kraštų.

Jau ne vienas šimtas mažylių auga su bambukinėmis sauskelnėmis iš mūsų audinių. Išbandykite ir Jūs!

Kodėl sauskelnę geriausia siūti iš trikotažinio audinio ?

Trikotažinis audinys pasiduoda tempimuisi, o tai ypač svarbu vaiko pilvukui/vidaus organams. Pabandykite užkišti pirštus už sauskelnės priekio vaikui sėdint, arba pabandykite UŽSEGTI sauskelnę vaikui sėdint - ar pavyksta? Greičiausiai priekinis kraštas bus įsirėžęs į vaiko pilvą. Naudojant trikotažą to nenutiks.

Užsegimo būdo įtaka pilvuko "laisvei"

Jei pasirinksite kontaktinę juostą užsegimui - per visą priekį užsiūta juosta nebeleis trikotažui temptis, o naudojant spaudes, tarp spaudžių esantys audinio intarpai puikiausiai tempsis.

Tai įdomu:

Daugelis Lietuvos mamų nustemba, jog pūkas yra tik vienoje pusėje. Pavarčius rankose užsienyje siūtas sauskelnes, sako, atrodo, jog šios pasiūtos iš abiejose pusėse turinčio pūką audinio. Tačiau pastarosios taip pat siūtos iš vienpusio audinio, tiesiog blogoji pusė be pūkelių lieka pasislėpusi viduje.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą