Bambuko multinas su broku (pašiltintas trikotažas su pūkeliu) Visas vaizdas

Bambuko multinas su broku (pašiltintas trikotažas su pūkeliu)

316 g/m2, plotis 150-170 cm. Multinas - pašiltintas trikotažas su pūkeliu (šiauštas). Labai purus, su minkštu storoku pūku. Brokas - gali būti pilkas patrynimas ar pilkas siūlas, ir mažytės skylutės kas 0.5-1 m. Pilnas aprašymas apačioje. 

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
1,5 metro
1m su defektu

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

38,00 Lt. | 11,01 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

 

Perkant 1.5 metro, pigiau. Gali būti pilkšvų dėmių, tarsi "patrynimų" ar pilkas siūlas, ir mažytės skylutės kas 0.5-1 m.

P I L N A S    A P R A Š Y M A S

Sudėtis: 70% bambukas (sertifikuotas Oeko-Tex), 30% sertifikuota ekologiška medvilnė.

Viso dydžio produkto nuotrauką galite pamatyti paspaudę čia multinas


Angliškai multinas ("fleece") reiškia "vilna", šis bambuko audinys taip pavadintas, nes jo paviršius, šukuotas ir šiauštas, pūkuotas taip pat, kaip ir šukuotų arba veltų vilnos audinių.


Savybės: labai gerai sugeria, gerai garina drėgmę, labai švelnus odai. Taip pat bambuko audinys yra antibakteriškas - jame nėra bakterijoms palankios terpės, 98% bakterijų, patekusių ant bambuko pluošto, žūva per 24 valandas.

Iš bambuko multino galima pasiūti puikius drabužėlius kūdikiui, sauskelnes, o taip pat kelnytes, bliuzonus, džemperius vaikams, patalynę, paklotėlius, įklotėlius į liemenėlę maitinančioms mamoms, o taip pat ir daugkartinius higieninius įklotus.

Iš vieno metro išeina trejos dvisluoksnės sauskelnės ir lieka audinio įklotams.

Labai gerai ir gražiai nusidažo namų sąlygomis.

Galima pirkti gabaliukais vienai sauskelnei, ir pan. Dėl nestandartinio dydžio gabaliukų susisiekite su mumis: info@kanapinisirbambukinis.lt

 

Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite, kad audinys "susėstų" ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Taip pat tuo pradėsite sugėrimo didinimo procesą, nes pilną savo sugėrimą audinys pasiekia po ~5 skalbimų. Taip yra todėl, kad audinyje yra likę natūralių augalo aliejų bei šiek tiek audimo staklių alyvos.

Bambuko multinas skalbiant nesiardo, tad nereikia apsiūti kraštų.

 

Kodėl sauskelnę geriausia siūti iš trikotažinio audinio ?

Trikotažinis audinys pasiduoda tempimuisi, o tai ypač svarbu vaiko pilvukui/vidaus organams. Pabandykite užkišti pirštus už sauskelnės priekio vaikui sėdint, arba pabandykite UŽSEGTI sauskelnę vaikui sėdint - ar pavyksta? Greičiausiai priekinis kraštas bus įsirėžęs į vaiko pilvą. Naudojant trikotažą to nenutiks.

 

Užsegimo būdo įtaka pilvuko "laisvei"

Jei pasirinksite kontaktinę juostą užsegimui - per visą priekį užsiūta juosta nebeleis trikotažui temptis, o naudojant spaudes, tarp spaudžių esantys audinio intarpai puikiausiai tempsis.

 

Tai įdomu:

Daugelis Lietuvos mamų nustemba, jog pūkas šiame audinyje yra tik vienoje pusėje. Pavarčius rankose užsienyje siūtas sauskelnes atrodo, jog šios pasiūtos iš abiejose pusėse turinčio pūką audinio. Tačiau pastarosios taip pat siūtos iš vienpusio audinio, tiesiog blogoji pusė be pūkelių lieka pasislėpusi viduje.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą