Snappi segtukas, 1 vnt. -5% nuolaida ! Visas vaizdas

Snappi segtukas, 1 vnt. -5% nuolaida !

Snappi segtukas, skirtas "prefold" vystyklams ir visiems kitiems vystyklams ir sauskelnėms, kurios neturi kito užsegimo. Šių segtukų naudotojai teigia, jog jį užsegti lengviau negu spaudę. Taip pat geriau, nei velcro lipukai.  Turi spec. užmetamą kilpelę saugumui (kad neįsidurtumėte). Platesnis aprašymas apačioje. Nuolaida priklauso nuo spalvos.

Smulkiau

Dėmesio - segtukai gaunami iš gamintojo supakuoti po tris vienos spalvos.
Pirkdami mažiau nei 3 vienetus arba skirtingų spalvų vienetus, gausite išpakuotą(-us) jūsų nurodytos spalvos Snappi segtuką(-us).

Snappi segtukus sukūrė tėtis, kuriam sunkiai sekėsi užsegti savo vaiko sauskelnes!
SNAPPI segtukų gerbėjai teigia, jog juos užsegti lengviau negu spaudes (pvz. žmonėms, turintiems artritą).

Svarbi informacija:

Be latekso.
Svarbu! Snappi segtuką turėtų segti asmuo, ne jaunesnis kaip 12 metų.

Naudojimas. Snappi segtukai turėtų būti naudojami atsakingai, ir, norint, kad gerai atliktų savo funkciją, naudojami teisingai:

* prieš pirmą naudojimą keletą (apie 10) kartų ištempkite - tai sužadina elastingumą ir 'treniruoja' gaminio 'atmintį' sugrįžti į vietą: viena ranka laikykite centrą, kita netoli vieno iš galiukų. Su kiekvienu patempimu turėtumėte jausti, kad gaminys darosi minkštesnis ir elastingesnis. Pakartokite tai su kiekviena segtuko 'kojele'.

* įsitikinkite, kad dantukus užkabinote tvirtai. Ištempkite segtuko kojelę dar prieš įkabinant ją į audinį. Laikykite už tvirtos galiuko dalies, ne už kilpos.

* kaip užsegti: viena ranka laikykite segtuko centrą ties sauskelnės centru, o kita ranka tempkite kairiąją kojelę į kairę ir užsegkite, po to ištempkite dešinę kojelę ir užsekite, galiausiai ištempkite į apačią ir užsekite.

Tokiu būdu, SNAPPI segtuko forma turėtų iš T pavirsti į Y. Teisingai užsegtas vystyklas glaudžiai apglunda nieko nepraleisdamas pro šoną.

Geriausiai tinkantys audiniai: kilpiniai audiniai, esantys pakankamai laisvo mezgimo ar audimo. Netinka pernelyg tvirtai suausti ar sumegzti audiniai.

PERSPĖJIMAI.

1. Būtinai naudokite viršutines kelnytes, kai vystyklas susegtas SNAPPI'u.
2. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, kai jo nenaudojate.
3. Nenaudokite mažyliams, kurie sugeba nusiimti viršutines kelnytes.
4. Nenaudokite SNAPPI segtuko ilgiau nei 6 mėnesius.
5. Nepalikite tiesioginiuose saulės spinduliuose, nes žaliavos nėra atsparios UV spinduliams, tad gaminio veikimas gali suprastėti.

Papildoma saugumo funkcija: kilpos, esančios segtuko galuose, skirtos padaryti segtuką saugesniu, kai jo nenaudojate. Pernerkite kilpą iš dantukų nugarinės dalies į priekį, kad kilpos atsidurtų po dantukais. Tai apsaugos nuo atsitiktinio dantukų užkliuvimo.

Kilpelės užnėrimas saugumui

Dėmesio - segdami segtuką, nelaikykite/netempkite jo už kilpų, laikykite tik už tvirtojo, vientisojo galiuko su Snappi logotipu.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą