Sveiki atvykę į krautuvėlę, dedikuotą itin maloniam rankdarbiui - medžiaginių sauskelnių siuvimui. Medžiaginės sauskelnės - tai šiuolaikiški vystyklai, tai močiučių patirties ir naujausių technologijų bendradarbiavimas, todėl, su aliuzija ir į tautosaką, ir į šiuolaikiškumą, mes vadinamės Kanapinis ir ... bambukinis :)

Apie mūsų krautuvėlę:

Esu Lina, 4.5 m. mažylės mama. 2008 metais, prieš gimstant mūsų dukrelei, pradėjau domėtis, kaip pati galėčiau pasisiūti bambukines ar kanapines sauskelnes. Kadangi Lietuvoje tokių audinių neradau, jų ieškojau užsienyje. Čia jos buvo brangios. Karštligiškas užsidegimas nuvedė pas tolimus didmeninius tiekėjus, kur buvo pigiau, tačiau reikėjo pirkti dideliais kiekiais.. Tad nutariau audinius pasiūlyti ir kitoms Lietuvos mamoms.

Štai jau treji metai, kai Lietuvos mažyliai auga su sauskelnėmis iš mano surastų, išlauktų ir išglostytų audinių. Kviečiame ir toliau draugauti esamus, bei prisijungti naujus kanapinukus ir bambukinukus!

Visada Jūsų -
Lina Sidorovaitė - Misienė

Susisiekite su mumis:
Email: info (eta) kanapinisirbambukinis.lt  (vietoje (eta) įrašykite specialųjį simbolį @)
Telefonas: +370-690-68607
Skype: spaudes

Veikla vykdoma pagal Individualios veiklos pažymą.
Juridinis adresas: Baltijos g. 10-43, Kaunas (tai yra tik juridinis adresas, prekės čia nelaikomos. Jei norite susitikti - suderinkime vietą ir laiką telefonu arba el.paštu).