Prekių įsigijimas

1) Norimas prekes sudėkite į krepšelį. Kai baigėte prekintis, spauskite "Pirkti" (jei turite nuolaidų kuponą, prieš spausdami "Pirkti", spragtelėkite "Krepšelis" ir įrašykite kodą į kupono laukelį Krepšelio apačioje. Spauskite "Sekantis").

2) Prekių pristatymui reikalingi jūsų vardas ir pavardė, adresas ir el.paštas užsakymo patvirtinimui. Taip pat naudingas telefonas, jei reikėtų pranešti skubią informaciją dėl jūsų prekių.

Jei buvote prisiregistravę - prisijunkite ir jums nereikės pakartotinai suvesti duomenų. Jei nebuvote užsiregistravę - užsiregistruokite. Registracijai reikalingas tik vienas papildomas duomuo - slaptažodis. Gimimo datos vesti nebūtina. Registracijai neužtruksite ir minutės.

3) Sekančiame lange reikalui esant galite įrašyti žinutę mums. Spauskite "Toliau".

4) Jei sutinkate, kad ekologijos tikslais Jūsų prekės būtų supakuotos į pakartotinai naudojamą pakuotę (švarią, tinkamą naudoti) - uždėkite varnelę. Jei nesutinkate - nuimkite varnelę.

Pasirinkite pristatymo būdą:

- Atsiimsite patys Kaune,

- Pristatymas Lietuvos paštu į Jus aptarnaujantį Pašto skyrių,

- Pristatymas į Jūsų namus per Lietuvos pašto kurjerį,

- Pristatymas į Jums patogų LPExpress savitarnos terminalą .

- Pristatymas į Jums patogų POST24 savitarnos terminalą.

Spauskite "Toliau".

5) Pasirinkite mokėjimo būdą paspausdami ant atitinkamo paveikslo.

6) Spauskite "Patvirtinu užsakymą".

Jūsų užsakymo duomenys bus išsaugoti Jūsų paskyroje mūsų krautuvėlės sistemoje, bei bus atsiųsti Jūsų el.pašto adresu. Rekvizitus bankiniam pavedimui rasite užsakymo patvirtinimo laiško apačioje.

Prekių pristatymas

Prekės išsiunčiamos per 1-4 d.d. (dažniausiai išsiunčiamos per 1-2 d.d.) po apmokėjimo gavimo.
Pasirinkite pristatymo būdą:

 1. Atsiimti patiems - galimas Kaune. Atsiėmimas Žaliakalnio rajone. Užsakymo žinutėje parašykite pageidaujamą atsiėmimo datą ir laiką, gavę užsakymą susisieksime su jumis ir galutinai sutarsime laiką. Galima tartis dėl abiems pusėms patogios vietos prekės atsiėmimui.

 2. Dėl galimybės pristatyti į kitus miestus nemokamai. Jei pro Kauną važiuoja jūsų draugai ar giminės ir jei suderinsime abiems pusėms priimtiną susitikimo vietą ir laiką - galime su jais susitikti ir siuntą perduoti.

 3. Lietuvos Paštu - registruotu pirmenybiniu paketu. Siuntos registracijos numerį atsiunčia el.parduotuvės sistema.

 4. Pristatymas tiesiai į namus ar darbovietę per kurjerį - jei jums galimybė gauti siuntą tiesiai į namus svarbesnė už didėlesnę kainą. (į Neringą: +60lt.)

 5. LPExpress - pigiau ir patogu, nes galite atsiimti siuntą eidami apsipirkti, kadangi ji bus pristatyta į vieną iš didžiųjų prekybos centrų (jūsų pasirinktą) specialų terminalą, panašų į saugojimo kamerą. Sutaupysite laiko, nes nereikės važiuoti į pašto skyrių ir stovėti eilėje. Sutaupysite pinigų, nes prie didžiųjų prekybos centrų parkavimas yra nemokamas, o taip pat didesnių siuntinių pristatymo kainos mažesnės. Greičiau gausite siuntą, nes nei jums, nei mums nereikės stovėti eilėse, o vežėjas įsipareigoja pristatyti ne vėliau kaip per 24 val nuo išsiuntimo.
  • Atsiimti siuntą galite ir po darbo valandų, nes dauguma terminalų stovi lauke.
  • Siuntą reikėtų atsiimti per 24-72 valandas nuo žinutės apie pristatymą gavimo, tolimesnis jos saugojimas gali būti mokamas.
  • Pristatymas per LPExpress jau galimas beveik visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė, Anykščiai,  Druskininkai,  Elektrėnai,  Ignalina,  Jonava,  Kėdainiai,  Kelmė,  Kretinga,  Mažeikiai, Molėtai, Pakruojis,  Pasvalys,  Prienai,  Radviliškis,  Raseiniai, Biržai,  Šakiai,  Šilalė, Tauragė,  Ukmergė,  Utena,  Vilkaviškis,  Visaginas,  Zarasai (apytikslis sąrašas).

   Naujausią miestų sąrašą rasite: www.lpexpress.lt.

 

5. Nemokamas pristatymas į Šiaulius kiekvieną savaitę, trečiadieniai - LAIKINAI NEGALIMAS.

Prašome atidžiai perskaityti šį pasiūlymą:

 • pristatymas vykdomas tik vieną kartą savaitėje, trečiadieniais. Todėl jei jūsų užsakymas skubus, o pateikiate jį, pvz. ketvirtadienį, nesirinkite šio pristatymo būdo.
 • sudarydami užsakymą galite rinktis apmokėjimą banko pavedimu arba grynaisiais,
 • sudarydami užsakymą rinkitės "Atsiimsime patys Šiauliuose" pristatymo būdą,
 • užsakymas turi būti pateiktas iki pirmadienio 16 val.
 • po užsakymo pateikimo laukite mūsų patvirtinimo dėl vietos ir laiko suderinimo el.paštu (atsakome per 12 val.),
 • ne nuo mūsų priklausančios techninės galimybės vykdyti šį pasiūlymą gali bet kada pasikeisti, todėl pasiliekame teisę bet kuriuo momentu jį atšaukti be išankstinio įspėjimo.Pakartotinis pakuotės panaudojimas

Greičiausiai kaip ir Jūs, esame praktikuojantys ekologistai :) ir stengiamės pakartotinai panaudoti turimas pakuotes (nuo buit.technikos ir pan.). Tikimės, kad mūsų klientai gautą pakuotę pagal galimybes panaudos dar kartą, arba išmes į tai atliekos rūšiai skirtą konteinerį :) Ačiū!