BV /Mėtinė/elektrinė - kosmet.brokas -30% Visas vaizdas

BV /Mėtinė/elektrinė - kosmet.brokas -30%

Sudėtis: 70% bambukas, 28% ekologiška medvilnė, 2% poliesteris. Bambuko pluoštas sertifikuotas Eko-tex, medvilnė - sertifikuota ekologiška. Brokas: nenukirptos kilpelės (galima kūrybiškai panaudoti ir išgauti įdomų gaminį), arba mažytės skylutės kraštuose, kurie nusikerpa, apipaišymas markeriu blogoje pusėje (geroje beveik nesimato) ir pan. Pasirinkę 1 m. BE BROKO gausite medžiagą be jokio broko.

Smulkiau

1 m.
1 m. BE BROKO
0,5 m BE BROKO

Paskutinė prekė sandėlyje

Palepinkite save ir savo šeimą nuostabiu gamtos sukurtu audiniu.. Bambuko veliūras - tai ypatingas švelnumas ir ypatingas patvarumas viename, o tai ypač aktualu šliaužiojančių ir lakstančių vaikučių mamoms. Veliūras ypač gerai dėvisi, nesipūkuoja, nesivelia, neišdyla. Svoris 260 g/m2, plotis 150 cm.

Sudėtis: 70% bambukas, 28% ekologiška medvilnė, 2% poliesteris. Bambuko pluoštas sertifikuotas Eko-tex, medvilnė - sertifikuota ekologiška.

Vienoje pusėje švelnus, tankus "kailiukas", kitoje - gerųjų akių raštas. Abi pusės švelnios ir gali būti naudojamos tiek išorei, tiek vidinei pusei.

Siuvant rūbus: dėl savo ypatingo patvarumo itin tinkamas kūdikių šliaužtukams, paaugusių vaikų sportinėms, laisvalaikio kelnėms, bliuzonams, sarafanams, sijonėliams, marškinėliams ir daugeliui kitų rūbelių. Rūbas atrodys lyg naujas po kiekvieno skalbimo, nenusipūkuos, nesusivels, neišdils.

Patarimas: kad plaukeliai atrodytų dar gražiau, nebūtų susigulėje, galite padžiovinti džiovyklėje 15-20 min arba patrinti rankomis.

Kanapinio ir Bambukinio nuomonė: nors džiovyklę naudoti gana neekonomiška ir neekologiška (žinoma, kiekviena šeima renkasi pagal savo konkrečią situaciją ir poreikius, ir mes juos gerbiame), tačiau džiovyklės naudojimą pateisiname tuo atveju, kai tai atlieka ir lyginimo funkciją. Ar pastebėjote, kad trikotažo gaminiai po padžiovinimo džiovyklėje atrodo tarsi išlyginti ? Veliūro atveju, džiovyklė dar ir išpurena plaukelius. Taigi, 15-20 min padžiovinus, galima pakabinti pabaigti džiūti, taip rūbas bus ir išlygintas, ir nesugaištas mamos laikas lyginimui ir elektros nedaug išnaudota (galima pirmiau leisti apdžiūti kabant, o po to pabaigti džiovinti el.džiovyklėje).

Vystyklystėje: tinka siūti tiek pačią sauskelnę, tiek įklotėlius. Galima naudoti tik pirmąjam įklotėlio sluoksniui (besiliečiančiam su oda), nes yra ypač švelnus ir turi didelį sugėrimo greitį, kitiems sluoksniams galima naudoti, pvz. bambuko multiną.

Net ir po daugelio skalbimų nesukietėja ir nesušiurkštėja.

Tinka tiek vaikų, tiek suaugusiųjų rūbams siūti - bambuko pluoštas leidžia odai kvėpuoti, padeda termoreguliacijai (vasarą vėsina, žiemą šildo). Taip pat yra antibakteriškas - nėra bakterijoms palankios terpės, 98% bakterijų, patekusių ant bambuko pluošto, žūva per 24 valandas.

Sulaiko UV spindulius - vasarą rūbeliai ilgomis rankovėmis tarnaus kaip kremas nuo saulės.

Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite, kad audinys "susėstų" ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Bambuko veliūras nesiardo, prieš skalbiant nereikia apsiūti kraštų.

Galima pirkti gabaliukais vienai sauskelnei, pusę metro ir pan. Dėl nestandartinio dydžio gabaliukų susisiekite su mumis: info@kanapinisirbambukinis.lt

Jau ne vienas šimtas Lietuvos mažylių auga su daugkartinėmis sauskelnėmis iš mūsų audinių. Išbandykite ir Jūs!

Kodėl sauskelnę geriausia siūti iš trikotažinio audinio ?

Trikotažinis audinys pasiduoda tempimuisi, o tai ypač svarbu vaiko pilvukui/vidaus organams. Pabandykite užkišti pirštus už sauskelnės priekio vaikui sėdint, arba pabandykite UŽSEGTI sauskelnę vaikui sėdint - ar pavyksta? Greičiausiai priekinis kraštas bus įsirėžęs į vaiko pilvą. Naudojant trikotažą to nenutiks.

Užsegimo būdo įtaka pilvuko "laisvei"

Jei pasirinksite kontaktinę juostą užsegimui - per visą priekį užsiūta juosta nebeleis trikotažui temptis, o naudojant spaudes, tarp spaudžių esantys audinio intarpai puikiausiai tempsis.

Tai įdomu:

Daugelis Lietuvos mamų nustemba, jog pūkas yra tik vienoje pusėje. Pavarčius rankose užsienyje siūtas sauskelnes, sako, atrodo, jog šios pasiūtos iš abiejose pusėse turinčio pūką audinio. Tačiau pastarosios taip pat siūtos iš vienpusio audinio, tiesiog blogoji pusė be pūkelių lieka pasislėpusi viduje.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą