Bambuko veliūras STORAS už plono kainą - kosmet.brokas Visas vaizdas

Bambuko veliūras STORAS už plono kainą - kosmet.brokas

Svoris 350 g/m2 (GSM), plotis 152-155 cm, natūralios spalvos. Sudėtis: 70% bambukas, 25% ekologiška medvilnė, 5% poliesteris. Bambuko pluoštas sertifikuotas Eko-tex, medvilnė - sertifikuota ekologiška. Gali būti kosmetinio broko (dėmelės kraštuose), retais atvejais toliau nuo krašto ir matosi gerojoje pusėje. Pilnas aprašymas apačioje

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
1,5 metro

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

36,00 Lt. | 10,43 €

Sumažinta kaina!

-11,00 Lt. | 3,19 €

47,00 Lt. | 13,61 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:


PREKĖS APRAŠYMAS

 Bambuko veliūras (svoris 354 g/m2, plotis 152-155 cm), natūralios, vos vos gelsvos kaip avikailis, spalvos, labai gražiai nusidažo namų sąlygomis.

Sudėtis: 70% bambukas, 25% ekologiška medvilnė, 5% poliesteris.
Bambuko pluoštas sertifikuotas Eko-tex, medvilnė - sertifikuota ekologiška.

Vienoje pusėje švelnus tankus trumputis "avikailis", kitoje - gerųjų akių raštas. Abi pusės švelnios ir gali būti naudojamos tiek išorei, tiek vidinei pusei. Po skalbimų nesukietėja ir nesušiurkštėja.

Tinka siūti:
- daugkartines medžiagines sauskelnes,
- įklotėlius sauskelnėms,
- higieninius įklotėlius moterims,
- vaikiškus rūbelius,
- suaugusiųjų rūbus,
- patalynę,
- žaislus.

Tinka tiek vaikų, tiek suaugusiųjų rūbams siūti - bambuko pluoštas leidžia odai kvėpuoti, padeda termoreguliacijai (vasarą vėsina, žiemą šildo). Taip pat yra antibakteriškas - nėra bakterijoms palankios terpės, 98% bakterijų, patekusių ant bambuko pluošto, žūva per 24 valandas.
Sulaiko UV spindulius - vasarą rūbeliai ilgomis rankovėmis tarnaus kaip kremas nuo saulės.

Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite, kad audinys "susėstų" ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Taip pat tuo pradėsite sugėrimo didinimo procesą, nes pilną savo sugėrimą audinys pasiekia po ~5 skalbimų. Taip yra todėl, kad audinyje yra likę natūralių augalo aliejų bei šiek tiek audimo staklių alyvos.

Bambuko veliūras nesiardo, prieš skalbiant nereikia apsiūti kraštų.

Kodėl sauskelnę geriausia siūti iš trikotažinio audinio ?

Trikotažinis audinys pasiduoda tempimuisi, o tai ypač svarbu vaiko pilvukui/vidaus organams. Pabandykite užkišti pirštus už sauskelnės priekio vaikui sėdint, arba pabandykite UŽSEGTI sauskelnę vaikui sėdint - ar pavyksta? Greičiausiai priekinis kraštas bus įsirėžęs į vaiko pilvą. Naudojant trikotažą to nenutiks.

Užsegimo būdo įtaka pilvuko "laisvei"
Jei pasirinksite kontaktinę juostą užsegimui - per visą priekį užsiūta juosta nebeleis trikotažui temptis, o naudojant spaudes, tarp spaudžių esantys audinio intarpai puikiausiai tempsis.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą