BV  Tamsi mėlynai pilka Visas vaizdas

BV Tamsi mėlynai pilka

Ši spalva primena mėlynai žvilgantį juodą kailį. Labai tamsi, bet ne juoda, mėlynai žvilganti, bet ne mėlyna, turinti pilkumo, bet ne pilka.. Sudėtinga, labai graži spalva. Bambuko veliūras - šilko švelnumas ir patvarumas viename, ypač aktualu šliaužiojančių ir lakstančių vaikų mamoms. Ypač gerai dėvisi, nesiburbuliuoja, neišdyla. Svoris 260 g/m2, plotis 150-158 cm.

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
1,5 metro
Atraiža

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Sudėtis: 70% bambukas, 28% ekologiška medvilnė, 2% poliesteris. Bambuko pluoštas sertifikuotas Eko-tex, medvilnė - sertifikuota ekologiška.

Vienoje pusėje švelnus, tankus "kailiukas", kitoje - gerųjų akių raštas. Abi pusės švelnios ir gali būti naudojamos tiek išorei, tiek vidinei pusei.

Siuvant rūbus
: dėl savo ypatingo patvarumo itin tinkamas:

* kūdikių rūbams:
* šliaužtukams,
* marškinėliams,
* treninginėms, 'hareminėms' kelnytėms, timpėms,
* vokeliams, ir t.t.

Mamytėms:

bliuzonams su gobtuvu,
taip vadinamoms 'jogos' kelnėms,
sijonukams,
palaidinėms,

o taip pat - paaugusių vaikų sportinėms, laisvalaikio kelnėms, bliuzonams, sarafanams, sijonėliams, marškinėliams ir daugeliui kitų rūbelių. Rūbas atrodys lyg naujas po kiekvieno skalbimo, nenusipūkuos, nesusivels, neišdils.

Patarimas: kad plaukeliai atrodytų dar gražiau, nebūtų susigulėje, galite padžiovinti džiovyklėje 15-20 min arba patrinti rankomis.

Kanapinio ir Bambukinio nuomonė: nors džiovyklę naudoti gana neekonomiška ir neekologiška (žinoma, kiekviena šeima renkasi pagal savo konkrečią situaciją ir poreikius, ir mes juos gerbiame), tačiau džiovyklės naudojimą pateisiname tuo atveju, kai tai atlieka ir lyginimo funkciją. Ar pastebėjote, kad trikotažo gaminiai po padžiovinimo džiovyklėje atrodo tarsi išlyginti ? Veliūro atveju, džiovyklė dar ir išpurena plaukelius. Taigi, 15-20 min padžiovinus, galima pakabinti pabaigti džiūti, taip rūbas bus ir išlygintas, ir nesugaištas mamos laikas lyginimui ir elektros nedaug išnaudota (galima pirmiau leisti apdžiūti kabant, o po to pabaigti džiovinti el.džiovyklėje).

Vystyklystėje: tinka siūti tiek pačią sauskelnę, tiek įklotėlius. Galima naudoti tik pirmąjam įklotėlio sluoksniui (besiliečiančiam su oda), nes yra ypač švelnus ir turi didelį sugėrimo greitį, kitiems sluoksniams galima naudoti, pvz. bambuko multiną.

Net ir po daugelio skalbimų nesukietėja ir nesušiurkštėja.

Tinka tiek vaikų, tiek suaugusiųjų rūbams siūti - bambuko pluoštas leidžia odai kvėpuoti, padeda termoreguliacijai (vasarą vėsina, žiemą šildo). Taip pat yra antibakteriškas - nėra bakterijoms palankios terpės, 98% bakterijų, patekusių ant bambuko pluošto, žūva per 24 valandas.
Sulaiko UV spindulius - vasarą rūbeliai ilgomis rankovėmis tarnaus kaip kremas nuo saulės.

Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite, kad audinys "susėstų" ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Bambuko veliūras nesiardo, prieš skalbiant nereikia apsiūti kraštų.

Jau ne vienas šimtas Lietuvos mažylių auga su bambukinėmis sauskelnėmis iš mūsų audinių. Išbandykite ir Jūs!

Kodėl sauskelnę geriausia siūti iš trikotažinio audinio ?

Trikotažinis audinys pasiduoda tempimuisi, o tai ypač svarbu vaiko pilvukui/vidaus organams. Pabandykite užkišti pirštus už sauskelnės priekio vaikui sėdint, arba pabandykite UŽSEGTI sauskelnę vaikui sėdint - ar pavyksta? Greičiausiai priekinis kraštas bus įsirėžęs į vaiko pilvą. Naudojant trikotažą to nenutiks.

Užsegimo būdo įtaka pilvuko "laisvei"

Jei pasirinksite kontaktinę juostą užsegimui - per visą priekį užsiūta juosta nebeleis trikotažui temptis, o naudojant spaudes, tarp spaudžių esantys audinio intarpai puikiausiai tempsis.

Galime neturėti ištisinio reikalaujamo ilgio, tokiu atveju susisieksime.

 

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą