PUL Žirafos piešinys Visas vaizdas

PUL Žirafos piešinys

Margintas PUL už vienspalvio PUL kainą ! Plėvelė praleidžia prakaito garus, tačiau nepraleidžia skysčio, tuo šį audinį padarydama puikiu sulaikančiu sluoksniu medžiaginėms sauskelnėms. Tinka tiek apsauginių kelnyčių (vien tik PUL), tiek "viskas viename" sauskelnių siuvimui. Plotis 1.49-1.5 m. Galima pirkti kas 1 m arba 0,5 m. Vienetų laukelyje nurodykite 0,5m ar 1m.

 

 

 
 

Smulkiau

1 m.
0,5 m.

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

28,00 Lt. | 8,11 €

Sumažinta kaina!

-20%

35,00 Lt. | 10,14 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

 


Kaina nurodyta už 1 m ir 0,5 m.
100% poliesteris laminuotas prakaito garus praleidžiančia PUL plėvele. Blizgus, labai švelnus, šilko faktūros. Prisilietus šaltas ir neapsakomai glotnus.
Membrana leidžia kvėpuoti odai (patvirtinta mūsų pačių eksperimentais :-)

PUL: neperšlampantis ir kvėpuojantis ?

PUL yra poliesterio audinys su prilydyta plona membrana - taip gaunamas labai plonas ir labai elastingas audinys, sulaikantis drėgmę, bet praleidžiantis orą ir garus.

  Kaip ši medžiaga sugeba suderinti savyje dvi priešingas savybes: neperšlampamumą ir garų/oro pralaidumą? Visa paslaptis tame, jog plėvelė yra prilydyta ne ištisiniu plotu, o tik kontaktiniais taškais. Plėvelė turi mikroporas, pro kurias ir išeina drėgmė smulkiais lašeliais - garais. Jei plėvelė būtų prilydyta visu plotu, prilydant mikroporos, žinoma, užsilydytų. Tačiau prilydant mažais, pasikartojančiais ploteliais, tarp jų esančios mikroporos lieka sveikos. Iš čia kyla ir didesnė palyginti su vienkartinėmis sauskelnėmis kaina - vienkartines sauskelnes reikia pagaminti kuo pigiau, tuo tarpu daugkartinėms sauskelnėms skirti audiniai turi tarnauti kuo ilgiau.

Patikrinti oro pralaidumą galima iš PUL suformavus "balioną", stipriai jį užrišus ir po to spaudžiant/bliuškinant. Matysime, kaip "balionas" palaipsniui subliūkšta - mikroporos išleido orą.

PUL

Taip pat, medžiaginių sauskelnių atveju, garavimui padeda tai, jog PUL nėra prie pat odos, jį skiria apie 5mm sugeriančiosios medžiagos arba "sausojo" sluoksnio. Per visą šį kontūrą, einantį aplink juosmenį ir abi kojytes, drėgmė turi kelią į išorę, ir pro čia puikiai garuoja. Lyginant su vienkartinėmis sauskelnėmis, skirtumas labai akivaizdus, nes šiose neperšlampanti plėvelė ties liemeniu ir kojytėmis yra beveik betarpiškai prie odos, tad garavimui kelio nėra.

 PUL audinys buvo sugalvotas ligoninių poreikiams - kad medžiaga nepraleistų drėgmės, tačiau praleistų garus, ir ją galima būtų skalbti bei sterilizuoti aukštoje temperatūroje autoklave. Iš tiesų, skalbiant PUL 95 laipsnių temperatūroje, nenukenčia nei mikroporos, nei plėvelė, tad drėgmės sulaikymas ir garų pralaidumas nepasikeičia.

Pasiteisinus šiai naujai medžiagai, ji tapo populiari ir daugelyje kitų sričių, viena iš jų vystyklystė: medžiaginės daugkartinės sauskelnės, pervystymo paklotėliai, neperšlampančios paklodės.

 
Jeigu norite nestandartinio gabaliuko, susisiekite su mumis el.paštu info@kanapinisirbambukinis.lt. Bandysime ieškoti kompromiso :)
 

 

 
 

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą