Kanapės trikotažas su elastanu nat. spalvos Visas vaizdas

Kanapės trikotažas su elastanu nat. spalvos

Kanapė mūsų klientų tarpe užsirekomendavo kaip odelės gydytoja: vystyklus naudojančios mamos, ypač po vienkartinių sauskelnių, pastebi, kad ant iššutusio ir išberto užpakaliuko užmovus kanapinį vystyklą/sauskelnę, odelė atsigauna dienos bėgyje, iššutimai, paraudimai dingsta. Po daug skalbimų ne kietėja, o minkštėja. Pilnas aprašymas, žr. apačioje ↓

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
1,5 metro
1 m. BE BROKO
0,5 m BE BROKO
1,5 m. BE BROKO

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

25,00 Lt. | 7,24 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

Sudėtis: ekologiškas kanapės pluoštas 55% / ekologiškos medvilnės pluoštas 43% / elastanas 2 %.
Plotis: 136-150 cm.
Svoris/storis: 220gsm.
 
Kosmetinis brokas: dėmelės, kai kurios atrodo kaip tiesiog tamsesnis siūlas dėl augalo savybių.

Kartais užtenka tiesiog prie odos įkloti įklotą! Odelė atsigauna dienos bėgyje. Tad tikslinga iš kanapės audinio siūti vystyklus, sauskelnytes, arba bent vidinius jų sluoksnius, besiliečiančius su oda.

Iš šios trikotažinės medžiagos išeis ne tik puikūs vystyklai, įklotėliai (viduje galima įsiūti pvz.mikropluoštą, arba šiurkščią medžiagą, kurią reikia "paslėpti" nuo odos), bet ir marškinėliai, palaidinukės, kelnytės, ploni užklotėliai, kepurytės, servetėlės, ir dar daug daug visokių jaukių gaminių.

Ypač tinka pirkėjams, kurie nemėgsta pūkuotų audinių (pvz. multino), o taip pat nemėgsta, kai pūkai po ilgo naudojimo susivelia į rutuliukus, susiguli ir šiek tiek nusišeria. Šis audinys nėra šukuotas, tad beveik nesišeria.

Kodėl kanapės audiniai pasirinkti medžiaginėms sauskelnėms, vystyklams, iliustruoja tai, kad anksčiau kanapės pluoštas buvo naudojamas laivininkystėje virvių gamybai - kadangi kanapė gerai atlaiko išbandymus drėgme, druskomis.
    Šlapime, kaip žinia, yra ne tik druskų, bet ir rūgščių, kurios ėsdina audinį - kanapė, palyginti su medvilne, tam yra atsparesnė. Taip pat kanapė turi antibakterinių savybių, atspari grybeliams. Labai daug sugeria, bet tuo pačiu metu paviršius prilietus gali jaustis posausis.

Be to, kanapė yra pats draugiškiausias gamtai bei žmogui pluoštas, netgi palyginus su bambuku ar ekologiška medvilne. Nereikalauja nei tręšimo, nei purškimo. Kad iš augalo pavirstų į pluoštą, reikia mažiau apdorojimo operacijų. Šis augalas ne tik nealina dirvos, bet atvirkščiai, palieka joje daugiau mineralinių, maistingų medžiagų, nei buvo, todėl sekančiais metais toje dirvoje galima ekologiškai auginti kitą kultūrą, nes tręšti jau nereikės.

 Priežiūra: rekomenduojama skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje, tačiau nieko neatsitinka retkarčiais išskalbus 95 laipsnių temperatūroje, bet taip skalbiant greičiau nusidėvės. Galima džiovinti džiovyklėje. Jei naudojate vystyklams ir norite prailginti kanapinių vystyklų tarnavimo laiką, panaudotas sauskelnes praskalaukite ir iki skalbimo laikykite kibire. Kuo trumpiau vystyklai/sauskelnės bus kibire iki skalbimo, tuo ilgiau jie tarnaus.

Patarimas: kanapės audinys yra puiki žaliava vystyklams bei drabužiams, jeigu ji šiurkštėja, kietėja, išeitis yra - retkarčiais praskalbti su trupučiu acto arba skalauti su actu. Be to, visada galima truputį patrinti gaminį tarp rankų prieš naudojant, kietumas ir šiurkštumas dingsta. Tą patį už jus gali padaryti el.džiovyklė. Taupant elektrą, nebūtinai pilnai išdžiovinti - užtenka padžiovinti 15 min: kietumas ir šiukštumas dingsta!

Prieš siuvant: kaip ir visus natūralius audinius, patartina išskalbti, nes traukiasi. Pasiūtas gaminys nebesitrauks visiškai, jei išskalbsite keletą kartų.


Kilmės šalis: Kinija.

Kaip pirkti: Parduodama 0.5m 1m ir 1.5 m tikslumu. Perkant 1 m arba 1,5 m kaina palankesnė, nei perkant 0,5 m. Įsigiję 3 x 1,5 m vienetus, gausite 4,5 metro.

Audinys atkeliaus vientisas (ne atskiromis atraižomis) pagal galimybes. Jei nebeturėsime vientisos atraižos, susisieksime su Jumis.

Kitos kanapinės medžiagos:

 

 

 

 

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą