Storas Bambuko/kanapės multinas 400 GSM / su defektu / -30% Visas vaizdas

Storas Bambuko/kanapės multinas 400 GSM / su defektu / -30%

Bambuko švelnumas, kanapės patvarumas ir jų abiejų sugeriamumas viename audinyje! Šios  sudėties audinys buvo sukurtas būtent medžiaginėms sauskelnėms. Bambukas 45% / kanapė 55%, natūralios spalvos. Plotis 153 cm. Brokuotų atraižų ir medžiagos aprašymas apačioje, po atsiliepimais. Klientų atsiliepimai čia.

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
Atraiža Nr.1
Atraiža Nr.2
Atraiža Nr.3

41,30 Lt. | 11,96 €

Išparduodama Išparduodama!

-30%

59,00 Lt. | 17,09 €

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

Brokas: nubėgusi akis apie 7cm, arba skylė apie 1x1cm. Šiuos defektus kerpant galima apeiti, arba paslėpti vidiniuose sluoksniuose. Ties nubėgusia akimi galima prakirpti tunelinį mezgimą, tad gausis įprasta tiesi medžiaga.

Brokas1: prairęs plotelis apie 4x5cm.

Ačiū klientams už atsiliepimus apie šią medžiagą, juos galite paskaityti komentarų skiltyje bei Yotpo atsiliepimų skiltyje (Atsiliepimas Nr.1, Atsiliepimas Nr.2).

Savybės:
   Kanapė mūsų klientų tarpe užsirekomendavo kaip odelės gydytoja: vystyklus naudojančios mamos, ypač po vienkartinių sauskelnių, pastebi, kad ant iššutusio ir išberto užpakaliuko užmovus kanapinį vystyklą/sauskelnę, odelė atsigauna dienos bėgyje, iššutimai, paraudimai dingsta.
    Kartais užtenka tiesiog prie odos įkloti įklotą! Odelė atsigauna dienos bėgyje. Tad tikslinga iš kanapės audinio siūti vystyklus, sauskelnytes, arba bent vidinius jų sluoksnius, besiliečiančius su oda.

    Iš šios trikotažinės medžiagos išeis ne tik puikūs vystyklai, įklotėliai, bet ir marškinėliai, palaidinukės, kelnytės, ploni užklotėliai, kepurytės, servetėlės, ir dar daug daug visokių jaukių gaminių.

Kitos savybės:

  • švelni, pašiltinta trikotažinė medžiaga, su pūkeliu,
  • itin didelis sugeriamumas,
  • antibakteriškas,
  • atsparus grybeliui,
  • nebalintas, nedažytas,
  • stabilus trikotažas - nedaug tempiasi, užtenka paprastos mašinos zigzago, nebūtina 'trikotažinė' siūlė,
  • kadangi tai vis tik trikotažas - tempimosi yra pakankamai, kad gražiai apglustų, nevaržytų judesių.
  • "rankovinio" mezgimo - didesnė išeiga.

Bambuko pluoštas šiame mišriame audinyje duoda antibakteriškumą - bambuko pluošte nėra bakterijoms palankios terpės, 98% bakterijų, patekusių ant bambuko pluošto, žūva per 24 valandas. Kanapės pluoštas yra atsparus grybeliui. Be kitų funkcijų, kanapės pluoštas šiame audinyje atlieka ir "stabilizavimo" funkciją, nes bambuko pluoštas yra slidus. Kanapė labiau nei medvilnė yra atspari pastoviam drėgmės poveikiui (kaip ir bambukas), todėl šis pluoštų derinys yra ilgaamžiškesnis nei bambuko/medvilnės mišinys.

Kadangi tai yra trikotažinis audinys, iš bambuko/kanapės multino galima siūti ne tik sauskelnes, įklotėlius, bet ir drabužėlius kūdikiui, patalynę, paklotėlius, įklotėlius į liemenėlę maitinančioms mamoms, medžiaginius higieninius įklotus. Tačiau šis trikotažinis audinys tempiasi nelabai daug, nes šukavimo metu pūkeliai šiek tiek susikabina vienas su kitu (panašiai kaip veliant vilną). Mažas tempimasis padaro jį patrauklų siuvėjoms, neturinčioms siuvimo mašinos trikotažui - šį audinį puikiausiai susiūsite paprastos mašinos zigzagine siūle.

Palyginimui: šis audinys yra storesnis nei veliūras.
Iš vieno metro išeina trejos dvisluoksnės sauskelnės su įklotais.

Dėl nestandartinio dydžio gabaliukų susisiekite su mumis: info@kanapinisirbambukinis.lt

Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite keletą kartų vidutiniu arba karščiausiu režimu, kad audinys susigulėtų ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Bambuko/kanapės multinas nesiardo, tad prieš skalbiant apsiūti nereikia. Tačiau kraštai šiek tiek riečiasi.

Priežiūra: skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje, tačiau nieko neatsitinka retkarčiais išskalbus 95 laipsnių temperatūroje. Galima džiovinti džiovyklėje.

Įvertinimas 
Rūta B
2013-11-12

Esu patenkinta

Labai gera, švelni medžiaga. Po skalbimų išliko švelni, spalva nepakito. Šiek tiek susitraukė po poros skalbimų. Naudoju vystyklams- puiku, jokių įšutimų, paraudimų, puikiai sugeria skysčius, kvėpuoja, švelnu kūnui. O apklotėlis puikiai šildo vaikutį. Esu labai patenkinta. Ačiū pardavėjams, nes žinau, kad kanapinio pluošto gauti yra sunku. Kaina pakankamai nedidelė kaip už tokį gerą pluoštą. Rekomenduoju:)

  • 2 iš 2 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą