Eko.medvilnės frotas, atraižos 97 cm.  -20% Visas vaizdas

Eko.medvilnės frotas, atraižos 97 cm. -20%

Trikotažinė 340 g/m2 storio, 150 cm pločio, pieno spalvos, ekologiškos medvilnės frotinė medžiaga. Vienpusis frotas (kilpelės vienoje pusėje). Iš 100% sertifikuotos ekologiškos medvilnės pluošto. Šią medžiagą įtraukėme į asortimentą žmonėms, kurie yra pažįstamų produktų mėgėjai ir bambukas su kanape jiems atrodo pernelyg egzotiški.

 

 

Smulkiau

Nr. 1
Nr. 2

Paskutinė prekė sandėlyje

32,14 Lt. | 9,31 €

Sumažinta kaina!

-20%

40,18 Lt. | 11,64 €

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

Eko medvilnėEko medvilnėSudėtis: 100% sertifikuotas ekologiškas medvilnės pluoštas.
Plotis: 150 cm.
Storis (tankis): 340 GSM.
Medžiagos tipas: kilpinis (frotinis) trikotažas.
Kilpelės: vienoje pusėje, "prancūziško" mezgimo, vidutiniškai plačios ir vidutiniškai aukštos (tarpinės tarp įprasto froto ir žemo prancūziško).

     Ekologiška medvilnė skiriasi nuo paprastos medvilnės tuo, jog auginimui yra nenaudojami pesticidai bei herbicidai - taip tausojama aplinka. Herbicidų ir pesiticidų vaidmenį atlieka parinkti augalai, kurie savo kvapais baido kenkėjus, taip pat ekologiška medvilnė yra auginama naudojant didesnius tarpus tarp krūmų, o tarpuose įterpiami medvilnės draugai - aukščiau minėti augalai, saugantys nuo kenkėjų. Natūralu, jog tam reikalingi didesni plotai, iš to paties ploto ekologiškos medvilnės išgaunama mažiau, nei iš analogiško neekologiškos medvilnės lauko. Tai kelia eko.medvilnės kainą. Taip pat, procese ribojamas chemikalų naudojimas, tad įdedama daugiau rankų darbo. Tačiau žmogaus, o ypač vaiko sveikata yra neįkainojama, tad galutiniame rezultate sumokama mažesnė kaina, juk prie kūno liečiasi chemikalų neprisigėrusi, švari, tyra tekstilė. Išgaunant paprastą, neekologišką medvilnę, į aplinką išleidžiama daug chemikalų, daroma didelė žala aplinkai. Žmogus yra tos aplinkos dalis, todėl chemikalai, išpilti viename Žemės kampelyje, gali nukeliauti ir įtakoti žmonių sveikatą kitame Žemės kampelyje. Taigi, saugodami gamtą, iš esmės saugome patys save.

Ekologiškos medvilnės kilpinis trikotažas tinka:
* chalatams,
* rankšluosčiams,
* kūdikių servetėlėms,
* mot.veido servetėlėms,
* bliuzonams su gobtuvu,
* jogos kelnėms,
* sauskelnėms, įklotams:
ypač tinka 'prefold' tipo įklotams, nes gerai įsikabina vystyklų segtukas 'Snappi'. Galima naudoti lygiąją (be kilpelių) pusę prie odos.

Itin tinka pirties rankšluosčiams, kadangi tempiasi, apglunda.

Prieš siuvimą rekomenduojama išskalbti, kad pasiuvus gaminys nebesitrauktų.

Kilmės šalis - Kinija.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą