-20% perkant 2m Kanapės/medvilnės pašiltinto trikotažo su pūkeliu Visas vaizdas

-20% perkant 2m Kanapės/medvilnės pašiltinto trikotažo su pūkeliu

Pirkite ne mažiau kaip 2m, ir jums bus pritaikyta -20% nuolaida. Kanapės/medvilnės multinas - Kanapės/medvilnės pašiltintas trikotažas su pūkeliu.

Smulkiau

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

33,00 Lt. | 9,56 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

 

Sudėtis: kanapės pluoštas 55%, ekologiška medvilnė 45%.
Audinio svoris: 250 g/m2.
Plotis: 150 cm.

Audinys suformuotas tuneliu (megztas apvaliai, kaip kojinė).


Vienoje pusėje tankus pūkelis, kitoje - gerųjų akių raštas. Multinas gaunamas šukuojant prancūziškojo mezgimo kilpinį audinį.

Kodėl kanapės audiniai pasirinkti medžiaginėms sauskelnėms, vystyklams, iliustruoja tai, kad anksčiau kanapės pluoštas būdavo naudojamas laivininkystėje virvių gamybai - kadangi kanapė gerai atlaiko išbandymus drėgme, druskomis.

Šlapime, kaip žinia, yra ne tik druskų, bet ir rūgščių, kurios ėsdina audinį - kanapė, palyginti su medvilne, tam yra atsparesnė. Taip pat kanapė turi antibakterinių savybių, atspari grybeliams. Labai daug sugeria, bet tuo pačiu metu paviršius prilietus gali jaustis posausis. Jei norite prailginti kanapinių sauskelnių tarnavimo laiką, nuėmus panaudotas sauskelnes praskalaukite ir iki skalbimo laikykite kibire.


Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite keletą kartų karščiausiu režimu, kad audinys susigulėtų ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Bambuko/kanapės multinas nesiardo, tad prieš skalbiant apsiūti nereikia.

 

Priežiūra: rekomenduojama skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje, tačiau nieko neatsitinka retkarčiais išskalbus 95 laipsnių temperatūroje, bet taip skalbiant greičiau nusidėvės pūkelis. Galima džiovinti džiovyklėje.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą