370 GSM Kanapės prancūziškas kilpinis Visas vaizdas

370 GSM Kanapės prancūziškas kilpinis

Odelės gydytoja kanapė - taip mums sako mūsų klientai, išbandę šią kanapę vystyklams ir įklotams. Sudėtis: ekologiškos kanapės pluoštas 55%, ekologiškos medvilnės pluoštas 45%, svoris 370 g/m2, plotis 140-150 cm. Tunelinio (apvalaus) mezgimo (audinys suformuotas tuneliu, pan. kaip mezgama kojinė) - didesnė gaminių išeiga. Pilnas prekės aprašymas apačioje!

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
1m su defektu
0,5 m su defektu

Paskutinė prekė sandėlyje

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:


Sudėtis: ekologiškos kanapės pluoštas 55%, ekologiškos medvilnės pluoštas 45% "Prancūziško" mezgimo frotas.
Svoris (storis): 370 gsm.
Plotis 150 cm.
Dabar jau turime nebalinto! - nenaudoti jokie balikliai, be pesticidų, trąšų, augimo hormonų likučių - nes auginta be jų.

Šio mezgimo išskirtinis bruožas, kad kilpos yra plačios, tvirtos, nedaug pakilusios nuo paviršiaus ir jos yra vienoje pusėje. Idealiai tinka "prefoldams", nes labai gerai laikosi snappi segtukas. Taip pat tinka ir sauskelnėms, įklotams, išoriniam ir vidiniam (paslėptam) sluoksniui. Natūralios pilkšvai gelsvos spalvos. Sugeria puikiai.
Beje, būtent iš šio audinio šukuojant gaunamas multinas.

Kilpelės yra vienoje pusėje. Kitoje pusėje - paprastas gerųjų akių raštas.

1 m su broku: gali būti dėmė iki 20x20 cm, skylė 10x10, nubėgusi akis arba blogai išmegzta eilė.

Kadangi nuo kieto vandens šiurkštėja, siūlome prie odos dėti lygiąją pusę, o ne kilpeles. Jei turite vandens minkštinimą, tada tokio vandens mineralų/druskų poveikio būti neturėtų.

Norėdami pamatyti viso dydžio nuotraukas, spauskite čia Kanapės prancūziškas frotas (nebalintas)ir čia Kanapės prancūziškas frotas (nebalintas)

Kaip pasakoja klientai - kad odelė atsigautų, kartais užtenka tiesiog prie odos įkloti įklotą! Odelė atsigauna dienos bėgyje. Tad tikslinga iš kanapės audinio siūti vystyklus, sauskelnytes, arba bent vidinius jų sluoksnius, besiliečiančius su oda. Iš šios trikotažinės medžiagos išeis ne tik puikūs vystyklai, įklotėliai, bet ir marškinėliai, palaidinukės, kelnytės, ploni užklotėliai, kepurytės, servetėlės, ir dar daug daug visokių jaukių gaminių.

Puikiai sugeriantis, ypač tinka pirkėjams, kurie nemėgsta pūkuotų audinių (pvz. multino), o taip pat nemėgsta, kai pūkai po ilgo naudojimo susivelia į rutuliukus, susiguli ir šiek tiek nusišeria. Šis audinys nėra šukuotas, tad beveik nesišeria!

Patarimas: kanapės audinys yra puiki žaliava sauskelnėms, tačiau kanapėje palyginus su medvilne ir bambuku nusėda daugiau nuosėdų iš vandens, todėl ji šiurkštėja, kietėja. Puiki išeitis yra siūti kilpelėmis į vidų. Tokiu būdu, šiurkščiosios kilpelės liks viduje, ir naudositės visais kanapės privalumais apeidami trūkumus!

Kodėl kanapės audiniai pasirinkti medžiaginėms sauskelnėms, vystyklams, iliustruoja tai, kad anksčiau kanapės pluoštas buvo naudojamas laivininkystėje virvių gamybai - kadangi kanapė gerai atlaiko išbandymus drėgme, druskomis.


Šlapime, kaip žinia, yra ne tik druskų, bet ir rūgščių, kurios ėsdina audinį - kanapė, palyginti su medvilne, tam yra atsparesnė. Taip pat kanapė turi antibakterinių savybių, atspari grybeliams. Labai daug sugeria, bet tuo pačiu metu paviršius prilietus gali jaustis posausis.

 

Be to, kanapė yra pats draugiškiausias gamtai bei žmogui pluoštas, netgi palyginus su bambuku ar medvilne. Šis augalas mažiausiai alina dirvą, nereikalauja nei tręšimo, nei purškimo. Kad iš augalo pavirstų į pluoštą, reikia mažiau apdorojimo operacijų.

 

Priežiūra: rekomenduojama skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje, tačiau nieko neatsitinka retkarčiais išskalbus 95 laipsnių temperatūroje, bet taip skalbiant greičiau nusidėvės. Galima džiovinti džiovyklėje. Jei norite prailginti kanapinių sauskelnių tarnavimo laiką, panaudotas sauskelnes praskalaukite ir iki skalbimo laikykite kibire.

 

Sudėtis: ekologiškas kanapės pluoštas 55% / ekologiškos medvilnės pluoštas 45%.

Plotis: 150 cm.1

Svoris: 370 GSM.

Kilmės šalis: Kinija.


Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą