350 gsm Eko. kanapės / eko. medvilnės multinas -30% kosmet.brokas Visas vaizdas

350 gsm Eko. kanapės / eko. medvilnės multinas -30% kosmet.brokas

Odelės gydytoja kanapė - taip sako klientai, išbandę šią kanapę vystyklams. Multinas - tai pašiltintas trikotažas su pūkeliu. Sudėtis: ekologiškos kanapės pluoštas 55%, ekologiškos medvilnės pluoštas 45%, svoris 350 g/m2, plotis 140-150 cm. Tunelinio (apvalaus) mezgimo (audinys suformuotas tuneliu, pan. kaip mezgama kojinė) - didesnė gaminių išeiga. Pilnas aprašymas apačioje ↓

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
1,5 metro

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

38,50 Lt. | 11,15 €

Sumažinta kaina!

-30%

55,00 Lt. | 15,93 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

Parduodama iš rulono, kuriame pasitaiko pilkų nedidelių dėmelių. Jūsų atkarpoje gali ir nepasitaikyti broko, tačiau visą parduodame su nuolaida paprastesniam administravimui.

Sudėtis: ekologiškos kanapės pluoštas 55%, ekologiškos medvilnės pluoštas 45%.

Plotis: 140-150 cm.
Nebalintas - nenaudoti jokie balikliai, be pesticidų, trąšų, augimo hormonų likučių - nes auginta be jų.

Kanapės/medvilnės pašiltintas storesnis trikotažas su pūkeliu (multinas). Vienoje pusėje tankus pūkelis (šiauštas), kitoje - gerųjų akių raštas.

Kaip pasakoja klientai - kad odelė atsigautų, kartais užtenka tiesiog prie odos įkloti įklotą! Odelė atsigauna dienos bėgyje. Tad tikslinga iš kanapės audinio siūti vystyklus, sauskelnytes, arba bent vidinius jų sluoksnius, besiliečiančius su oda. Iš šios trikotažinės medžiagos išeis ne tik puikūs vystyklai, įklotėliai, bet ir marškinėliai, palaidinukės, kelnytės, ploni užklotėliai, kepurytės, servetėlės, ir dar daug daug visokių jaukių gaminių.

Kodėl kanapės audiniai pasirinkti medžiaginėms sauskelnėms, iliustruoja tai, kad anksčiau kanapės pluoštas buvo naudojamas laivininkystėje - virvėms, burėms, jūrininkų drabužiams - kadangi puikiai atlaiko išbandymus drėgme ir druskomis.

Šlapime, kaip žinia, yra ne tik druskų, bet ir rūgščių, kurios ėsdina audinį - kanapė, palyginti su medvilne, tam yra atsparesnė. Taip pat kanapė turi antibakterinių savybių, atspari grybeliams. Labai daug sugeria, bet tuo pačiu metu paviršius prilietus gali jaustis posausis. Jei norite prailginti kanapinių sauskelnių tarnavimo laiką, nuėmus panaudotas sauskelnes praskalaukite ir iki skalbimo laikykite kibire.

Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite keletą kartų karščiausiu režimu, kad audinys susigulėtų ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Bambuko/kanapės multinas nesiardo, tad prieš skalbiant apsiūti nereikia.

Priežiūra: rekomenduojama skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje, tačiau nieko neatsitinka retkarčiais išskalbus 95 laipsnių temperatūroje, bet taip skalbiant greičiau nusidėvės pūkelis. Galima džiovinti džiovyklėje.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą