Bambuko veliūras, natūralios spalvos Visas vaizdas

Bambuko veliūras, natūralios spalvos

Svoris 260 g/m2, plotis 148-155 cm, natūralios spalvos. Sudėtis: 70% bambukas, 25% ekologiška medvilnė, 5% poliesteris. Bambuko pluoštas sertifikuotas Eko-tex, medvilnė - sertifikuota ekologiška. Pilnas aprašymas apačioje

Smulkiau

1 m.
0,5 m.

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

19,00 Lt. | 5,50 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

PILNAS  APRAŠYMAS

Bambuko veliūras (svoris 260 g/m2, plotis 152 cm), natūralios spalvos (pieno), labai gražiai nusidažo namų sąlygomis.
Sudėtis: 70% bambukas, 25% ekologiška medvilnė, 5% poliesteris.
Bambuko pluoštas sertifikuotas Eko-tex, medvilnė - sertifikuota ekologiška.

Vienoje pusėje švelnus tankus "kailiukas", kitoje - gerųjų akių raštas. Abi pusės švelnios ir gali būti naudojamos tiek išorei, tiek vidinei pusei. Po skalbimų nesukietėja ir nesušiurkštėja.

Tinka siūti:
- daugkartines medžiagines sauskelnes,
- įklotėlius sauskelnėms,
- higieninius įklotėlius moterims,
- vaikiškus rūbelius,
- suaugusiųjų rūbus,
- patalynę,
- žaislus.

Tinka tiek vaikų, tiek suaugusiųjų rūbams siūti - bambuko pluoštas leidžia odai kvėpuoti, padeda termoreguliacijai (vasarą vėsina, žiemą šildo). Taip pat yra antibakteriškas - nėra bakterijoms palankios terpės, 98% bakterijų, patekusių ant bambuko pluošto, žūva per 24 valandas.
Sulaiko UV spindulius - vasarą rūbeliai ilgomis rankovėmis tarnaus kaip kremas nuo saulės.

      Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite, kad audinys "susėstų" ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Nors bambuko veliūras traukiasi nedaug, tačiau visada tikslinga išskalbti medžiagą prieš siuvant, taip būsime garantuoti, kad gaminio forma po skalbimo atrodys taip pat, kaip prieš. Taip pat tuo pradėsite sugėrimo didinimo procesą, nes pilną savo sugėrimą audinys pasiekia po ~5 skalbimų. Taip yra todėl, kad audinyje yra likę natūralių augalo aliejų bei šiek tiek audimo staklių alyvos.
     Bambuko veliūras nesiardo, prieš skalbiant nereikia apsiūti kraštų.

Štai jau keleri metai, kaip Lietuvos mažyliai auga su savo mamyčių siūtomis bambukinėmis sauskelnėmis iš mūsų audinių. Išbandykite ir Jūs!

Kodėl sauskelnę geriausia siūti iš trikotažinio audinio ?

Trikotažinis audinys pasiduoda tempimuisi, o tai ypač svarbu vaiko pilvukui/vidaus organams. Pabandykite užkišti pirštus už sauskelnės priekio vaikui sėdint, arba pabandykite UŽSEGTI sauskelnę vaikui sėdint - ar pavyksta? Greičiausiai priekinis kraštas bus įsirėžęs į vaiko pilvą. Naudojant trikotažą to nenutiks.

Užsegimo būdo įtaka pilvuko "laisvei"

Jei pasirinksite kontaktinę juostą užsegimui - per visą priekį užsiūta juosta nebeleis trikotažui temptis, o naudojant spaudes, tarp spaudžių esantys audinio intarpai puikiausiai tempsis.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą