Kilpinis vienpusis trikotažinis, bambuko audinys Visas vaizdas

Kilpinis vienpusis trikotažinis, bambuko audinys

Oko-Tex Bambuko pluošto (70%) ir ekologiškos medvilnės (25%) frotas (+5% elastano tvirtumui ir elastingumui). Plotis 136-140 cm, svoris: 290 g/m2. Kilpelės mažos ir tankios - "kūdikiškos", todėl nesusidaro storos raukšlės. Kilpelės yra vienoje pusėje. Su broku: gali būti nedidelių dėmelių ar pasitrynusi lenkimo linija, arba išpeštas siūlas.

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
1,5 metro

36,00 Lt. | 10,43 €

Sumažinta kaina!

-10%

40,00 Lt. | 11,58 €

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

prekė iš (vnt) nuolaida
Kilpinis vienpusis trikotažinis, bambuko audinys : Mato vienetai - 1 m. 2 -15%

 Su broku: gali būti nedidelių dėmelių ar pasitrynusi lenkimo linija, arba išpeštas siūlas.

Kilpinis audinys, arba kitaip vadinamas frotas (frotte) ir yra trikotažinis, elastingas (t.y. megztas, o ne austas), gražiai tempiasi, natūralios spalvos.

- sudėtis: 70% Eko-Tex bambuko pluoštas, 25% sertifikuota ekologiška medvilnė, 5% elastanas.
- plotis: 150 cm,
- svoris: 290g/m2.

Bambuko pluoštas sertifikuotas Eko-Tex, medvilnės pluoštas sertifikuotas ekologiškas.

Galima įsigyti 1m ir 0,5 m žingsniu.

Prabangus, švelnus, gerai sugeriantis, puikiai prisitaikantis prie kūno formų bambuko frotas. Tinka tiek sauskelnėms, tiek paklodėms, tiek rankšluosčiams. JAV bambukiniai rankšluosčiai yra mėgstami būtent iš trikotažinio froto. Naudojamas taip pat ir įklotėliams į liemenėlę maitinančioms mamoms, daugkartiniams higieniniams įklotams, vaikų, suaugusiųjų rūbams siūti - bambuko pluoštas leidžia odai kvėpuoti, padeda termoreguliacijai (vasarą vėsina, žiemą šildo).

Iš vieno metro išeina trejos M arba L dydžio dvisluoksnės sauskelnės, arba ketverios S dydžio sauskelnės su įklotais.

Bambuko pluoštas yra antibakteriškas - nėra bakterijoms palankios terpės, 98% bakterijų, patekusių ant bambuko pluošto, žūva per 24 valandas.

Sulaiko UV spindulius - vasarą rūbeliai ilgomis rankovėmis veiks kaip kremas nuo saulės.

Jau ne viena dešimtis Lietuvos mažylių auga su bambukinėmis sauskelnėmis iš mūsų audinių. Išbandykite ir Jūs!

Šis audinys, mūsų nuomone, geriausiai tinka siūti pačiai sauskelnei, nes puikiai prisitaiko prie kūno formų. Pakankamai elastingas, kad nespaustų pilvuko, ir pakankamai tvirtas, kad sauskelnė nesmuktų.

Kodėl sauskelnę geriausia siūti iš trikotažinio audinio ?

Trikotažinis audinys pasiduoda tempimuisi, o tai ypač svarbu vaiko pilvukui/vidaus organams. Pabandykite užkišti pirštus už sauskelnės priekio vaikui sėdint, arba pabandykite UŽSEGTI sauskelnę vaikui sėdint - ar pavyksta? Greičiausiai priekinis kraštas bus įsirėžęs į vaiko pilvą. Naudojant trikotažą to nenutiks.

Užsegimo būdo įtaka pilvuko "laisvei"

Jei pasirinksite kontaktinę juostą užsegimui - per visą priekį užsiūta juosta nebeleis trikotažui temptis, o naudojant spaudes, tarp spaudžių esantys audinio intarpai puikiausiai tempsis.

Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite, kad audinys susigulėtų ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Bambuko frotas skalbiant gali ardytis, tad prieš skalbiant audinio gabalo galus apsiūkite.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą