280 gsm Eko.Kanapės multinas (pašiltintas trikotažas) Visas vaizdas

280 gsm Eko.Kanapės multinas (pašiltintas trikotažas)

Kanapė mūsų klientų tarpe užsirekomendavo kaip odelės gydytoja: vystyklus naudojančios mamos, ypač po vienkartinių sauskelnių naudojimo, pastebi, kad ant iššutusio ir išberto užpakaliuko užmovus kanapinį vystyklą/sauskelnę, odelė atsigauna dienos bėgyje, iššutimai, paraudimai dingsta. Sudėtis: eko.kanapės pluoštas 55%, eko. medvilnė 45%. Medžiaga suformuota "rankove".

Smulkiau

1 m.
0,5 m.
1,5 metro

Sandelyje: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai bus

33,00 Lt. | 9,56 €

Į krepšelį

» Pridėti prie pageidavimų sąrašo

Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Sudėtis: ekologiškos kanapės pluoštas 55%, ekologiškos medvilnės pluoštas 45%
Audinio svoris: 280 g/m2.
Plotis: 140-150 cm.
Medžiaga suformuota tuneliu arba "rankove" (megztas apvaliai) - didesnė išeiga.


Multinas - pašiltintas storesnis trikotažas su pūkeliu. Vienoje pusėje tankus pūkelis, kitoje - gerųjų akių raštas. Multinas gaunamas šukuojant prancūziškojo mezgimo kilpinį audinį.

Ši medžiaga iš plonesnių, todėl greičiau džius!

Kaip pasakoja klientai - kad odelė atsigautų, kartais užtenka tiesiog prie odos įkloti įklotą! Odelė atsigauna dienos bėgyje. Tad tikslinga iš kanapės audinio siūti vystyklus, sauskelnytes, arba bent vidinius jų sluoksnius, besiliečiančius su oda.

Iš šios trikotažinės medžiagos išeis ne tik puikūs vystyklai, įklotėliai, bet ir marškinėliai, palaidinukės, kelnytės, ploni užklotėliai, kepurytės, servetėlės, ir dar daug daug visokių jaukių gaminių.

Kodėl kanapės audiniai pasirinkti medžiaginėms sauskelnėms, vystyklams, iliustruoja tai, kad anksčiau kanapės pluoštas būdavo naudojamas laivininkystėje virvių gamybai - kadangi kanapė gerai atlaiko išbandymus drėgme, druskomis.

Šlapime, kaip žinia, yra ne tik druskų, bet ir rūgščių, kurios ėsdina audinį - kanapė, palyginti su medvilne, tam yra atsparesnė. Taip pat kanapė turi antibakterinių savybių, atspari grybeliams. Labai daug sugeria, bet tuo pačiu metu paviršius prilietus gali jaustis posausis. Jei norite prailginti kanapinių sauskelnių tarnavimo laiką, nuėmus panaudotas sauskelnes praskalaukite ir iki skalbimo laikykite kibire.


Paruošimas prieš siuvant: išskalbkite keletą kartų karščiausiu režimu, kad audinys susigulėtų ir pasiūtas gatavas gaminys nebesitrauktų. Bambuko/kanapės multinas nesiardo, tad prieš skalbiant apsiūti nereikia.

 

Priežiūra: rekomenduojama skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje, tačiau nieko neatsitinka retkarčiais išskalbus 95 laipsnių temperatūroje, bet taip skalbiant greičiau nusidėvės pūkelis. Galima džiovinti džiovyklėje.

Šiuo metu nėra klientų komentarų.

Parašykite savo apžvalgą

Parašykite savo apžvalgą