Kantavimo guma, velcro, siūlai ir kiti priedai

Yra 1 prekė.
Kantavimo guma, velcro, siūlai ir kiti priedai

Kantavimo guma, velcro, siūlai ir kiti priedai.

Subkategorijos

 • Kantavimo guma 2 CM - vienspalvė

  Plotis 2 cm. Parduodama pilnais metrais. Išsitempimas apie 180 %. Spalvos: balta, juoda, pieno. (šiuo metu turime tik baltos)

 • Kantavimo guma 2,5 CM - austinio marginimo

  Pliušinė, labai švelni guma. Marginimas (piešinys) išgautas suaudžiant skirtingų spalvų siūlus. Plačiai naudojama sauskelnių siuvimui. Taip pat galima naudoti: kaip įveriamą dirželį džinsuose, kelnėse, kaip žaismingas petnešas, kelnių apačios užbaigimui, rankšluosčių apsiuvimui, sijonėlio liemeniui, kaip gumelę plaukams ir t.t. Siuvant sauskelnes, naudojama vietoj paprastos gumos, įsiuvamos aplink kojas ir nugaroje. Siuvama taip: per visą sauskelnės perimetrą yprastai, kaip kantuojant paprasta juostele, o ties kojomis bei nugaroje - gumą ištempiant. Taip aplink kojas ir nugaroje susidaro raukiniai. Gumos viduryje yra griovelis, todėl siuvant lengva sulenkti lygiai per pusę. Vienoms sauskelnėms reikia maždaug 1.5 m gumos.

 • Kantavimo guma 2,5 CM - dažyto marginimo

  Pliušinė, labai švelni guma. Marginimas (piešinys) išgautas dažant gatavą gumą. Plačiai naudojama sauskelnių siuvimui. Taip pat galima naudoti: kaip įveriamą dirželį džinsuose, kelnėse, kaip žaismingas petnešas, kelnių apačios užbaigimui, rankšluosčių apsiuvimui, sijonėlio liemeniui, kaip gumelę plaukams ir t.t. Siuvant sauskelnes, naudojama vietoj paprastos gumos, įsiuvamos aplink kojas ir nugaroje. Siuvama taip: per visą sauskelnės perimetrą yprastai, kaip kantuojant paprasta juostele, o ties kojomis bei nugaroje - gumą ištempiant. Taip aplink kojas ir nugaroje susidaro raukiniai. Gumos viduryje yra griovelis, todėl siuvant lengva sulenkti lygiai per pusę. Vienoms sauskelnėms reikia maždaug 1.5 m gumos.

 • Kantavimo guma 2,5 CM - vienspalvė

  Pliušinė, labai švelni guma. Plačiai naudojama sauskelnių siuvimui. Taip pat galima naudoti: kaip įveriamą dirželį džinsuose, kelnėse, kaip žaismingas petnešas, kelnių apačios užbaigimui, rankšluosčių apsiuvimui, sijonėlio liemeniui, kaip gumelę plaukams ir t.t. Siuvant sauskelnes, naudojama vietoj paprastos gumos, įsiuvamos aplink kojas ir nugaroje. Siuvama taip: per visą sauskelnės perimetrą yprastai, kaip kantuojant paprasta juostele, o ties kojomis bei nugaroje - gumą ištempiant. Taip aplink kojas ir nugaroje susidaro raukiniai. Gumos viduryje yra griovelis, todėl siuvant lengva sulenkti lygiai per pusę. Vienoms sauskelnėms reikia maždaug 1.5 m gumos.