Bambukas, kanapė

Yra 2 prekės (-ių/ė).
Bambukas, kanapė

Bambukiniai, kanapiniai, vilnoniai, neperšlampantys, garinantys drėgmę ir kt.

Subkategorijos

 • Bambukiniai

  Įeikite į prekės aprašymą, kad galėtumėte nurodyti reikalingą prekės kiekį bei pamatyti nuolaidas.

 • Flysas

  Flysas sausąjam sluoksniui

 • Kanapiniai
 • Medvilniniai

  Medvilnės flanelė, veliūras, kilpiniai audiniai (frotiniai) ir pan. Įeikite į prekės aprašymą, kad galėtumėte nurodyti reikalingą prekės kiekį. Linkime malonaus apsipirkimo !

 • Neperšlampantys audiniai (PUL)

  Nors visada teikiame pirmenybę natūraliems audiniams, kartais neišeina išsiversti be dirbtinių pluoštų. Dar daugiau - kartais geriau daug kartų panaudojamas dirbtinis pluoštas, nei vieną kartą panaudojamas ir išmetamas natūralus pluoštas. Poliuretanu laminuotas audinys, kombinacijoje su kitais audiniais, suteikia neribotas panaudojimo galimybes. Galima pvz. sukurti daugkartinę sauskelnę, naudojimo paprastumu niekuo nenusileidžiančią vienkartinei sauskelnei. Uždėk -> Nuimk -> Įmesk į skalbimo mašiną. Paprasta, kaip 1-2-3. O svarbiausia, priimtina mamoms, nes ir greita, ir natūralu - prie kūno liesis pasirinktas natūralus audinys. PUL audinys originaliai buvo skirtas ligoninių poreikiams - neperšlampantiems paklotams, kurie nepraleistų drėgmės, tačiau praleistų garus, ir paklotą galima būtų sterilizuoti aukštoje temperatūroje autoklave (100 laipsnių C). Plačiau apie PUL: http://www.kanapinisirbambukinis.lt/category.php?id_category=10 Įeikite į prekės aprašymą, kad galėtumėte nurodyti reikalingą prekės kiekį. Linkime malonaus apsipirkimo !

 • Sausąjam sluoksniui

  Audinys "nuimantis" drėgmę nuo odos ir praleidžiantis ją į priešingą pusę, kurioje skysčių jau "laukia" sugeriantieji sluoksniai. Reikalingas sauskelnėms mažylių, kurių odelė visiškai nepakenčia drėgmės - rausta, šunta. Norėdami pirkti, įeikite į prekės aprašymą, kad galėtumėte nurodyti reikalingą prekės kiekį. Linkime malonaus apsipirkimo !

 • Vilna

  Vilna yra nuostabus gamtos sukurtas pluoštas. Avių augintojai sako "Avis gimsta su namu ant nugaros". Žmogui šis avies "namas" suteikia galimybę sukurti natūralų ir 'multifunkcinį' pluoštą. Vilnos drabužiai neprilimpa prie odos, kaip viskozė, sintetika ar net kai kurie medvilniniai audiniai. Daugiau apie vilną: http://www.kanapinisirbambukinis.lt/cms.php?id_cms=9 Norėdami pirkti, įeikite į prekės aprašymą, kad galėtumėte nurodyti reikalingą prekės kiekį. Linkime malonaus apsipirkimo !